Nuotrauka Nuotrauka

Sulaike siuntinį iš JAV

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Sulaike siuntinį iš JAV

Standartinė akrobaTIK »

Kame parkė ? Ar taip buvo kamnors gal dar ? Parašė mailą man, bet ne užsienis, o Lietuva... Šiaip jame nieko nėra nelegalaus, net su MJ nesusiję. Ką daryt ? Kokios ten numatomos procedūros jam atsiimti ir/ar tai įmanoma išviso ? Nu kas ką žino - pyškinkit, nes truputi nerimauju, vis ne centai kainavo...
whitejimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2007-11-23, 12:32
Reputacija: 0

Standartinė whitejimmy »

Parasyk konkreciau kas butent. Nes taip paprastai nieko nepasakysi.
Gali i PM. Gal padesiu.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Ką jie ten sulaikę parašė? Ir nuo kada paštas ar muitinė rašo elektroninius laiškus? Tai pripažinta jau kaip dokumentas? Mistika čia kažkokia.
BOB - Bombs Over Bagdad!
_Martiss
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2006-06-09, 14:06
Reputacija: 0

Standartinė _Martiss »

cia musu armija sauktinius gaudo slaptai susitare su pasto tarnyba :D
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

jeigu siuntinio verte virsija 175lt mokesi muita, gali but, kad muitines tarpininkai parase.... Ar kazkas tokio. Kai siunciama is JAV dazniausiai ziuri vien i verte...
SYE-lə-SYE-bin
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Oh... Išsiaiškinau kaip ten buvo :] Tarptautinių siuntų tarnyba sulaikė mano siuntinį, nes jame nebuvo invoice'o, o jis nei mažas, nei didelis ... Todėl galbūt pagalvojo ,kad labai vertingas.... Turbūt mano mailas buvo nurodytas siuntėjo ant siuntinio ir jie man atsiuntė e-mailą.. Bet šiandien gavau ir lapuką iš pašto ,kad reik skambinti jiem. Atsiprašau, ne muitinė ten O... Tarptautinių siuntų tarnyba ar kažkas tokio. Atsiunčiau jiem invoice'ą EMAILU :}}} Nežinau Sigma .... Prikolin jie ... Bet invoice'ą irgi su printeriu atspausdyt gali, dokumentas ? Ne viskas dokumentai kas dokumentais smirda :}}}} Tai fot .. Sakė per porą dienų aš gausiu jį ... Specialiai siunčiau EMS'u :}}}}} O vot šitaip gavosi .... Nu bliot bliot ...
Rašyti atsakymą